Ekskursija Daugavas muzejā

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 6. d klase 2019. gada 30. septembrī devās ekskursijā uz  Daugavas muzeju, kas atrodas pavisam netālu no Ķekavas – Doles salā.

Skolēni muzeja parkā piedalījās atraktīvā orientēšanās spēlē, meklējot atbildes gan uz vēstures, gan dabas jautājumiem.

Pēc orientēšanās sacensībām visi devās muzeja telpās, kur aizraujošā veidā bija iespēja iepazīt un analizēt Daugavas lībiešu arheoloģiskās senlietas – apģērbus, rotas lietas, aksesuārus, darba rīkus, ieročus. Skolēni priecājās par gides izdomu un interesantajiem  jautājumiem, vadot interaktīvo nodarbību.

Tā kā laiks bija saulains un silts, arī darbošanās  Doles muižas parka atpūtas teritorijā bija interesanta  – gan ugunskura iekuršana un desiņu cepšana, gan kopīgas pusdienas, gan dažādu spēļu spēlēšana. Mājās atgriezās gandarīti par labi pavadīto dienu.

6.d klases audzinātāja D. Rībeniece