GADA JAUNIETIS UZŅĒMĒJDARBĪBĀ - SMU "Hyperroll"

Piektdien, 1.novembrī, “Ķekavas novada uzņēmēju gada balva 2019” svinīgās apbalvošanas ceremonijas laikā tika godināti novada veiksmīgākie uzņēmēji desmit nominācijās.

Veicinot uzņēmējdarbības vides attīstību, godinot uzņēmēju darbu un popularizējot to devumu novadam, 1.novembra vakarā, Ķekavas kultūras namā norisinājās trešā Ķekavas novada uzņēmēju gada balva. Apbalvojumus un atzinības rakstus desmit konkursa nominācijās pasniedza Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire.

GADA JAUNIETIS UZŅĒMĒJDARBĪBĀ
SMU “HYPERROLL”

Pateicoties biedrības "Junior Achievement Latvija" (JAL) rīkotajām aktivitātēm, Ķekavas vidusskolas 10. klases skolēni Rihards Ozoliņš un Jēkabs Tomsons varēja īstenot savu ideju par masāžas ruļļu ražošanu un tirdzniecību, kā rezultātā dibināts skolēnu mācību uzņēmums “Hyperroll”. Skolēnus konsultēja ekonomikas skolotāja Ina Zvejniece.