Leļļu teātra “Tims” izrāde “Mošķu diena”

Ķekavas vidusskolā 6. novembrī, projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros, 1.-2.klašu skolēniem bija iespēja noskatīties leļļu teātra “Tims” izrādi “Mošķu diena”. Šajā izrādē skolēni tika aicināti ieskatīties savā iekšējajā pasaulē, kur šad tad iemitinās kāds mošķītis, kas pamudina mūs uz pozitīvu vai negatīvu rīcību. Veicinot labklājību, draudzību un kultūru ieteicams pēc iespējas ātrāk atbrīvoties pašam no šiem neredzamiem un nevēlamiem draugiem.

Ar skolēniem ik dienu tiek runāts par pieklājīgu uzvedību skolā, mājās un esot ārā. Šī bija izrāde, ar kuras palīdzību vēlreiz tika aktualizēta informācija, tikai pasniegšanas veid bija savādāk kā ierasti. Tas tika atspoguļots izmantojot drāmas elementus.