Top Ziemassvētku filmiņa projekta “Skolas soma” ietvaros

Projekta “Skolas sola” ietvaros 6.a klasei bija brīnišķīga iespēja veidot filmu. Veidojot filmiņu, skolēni iejutās režisoru un aktieru lomās. Skolēni uzzināja, kāds ir producenta darbs, un ka vispirms svarīgi noskaidrot mērķauditoriju. Skolēni par mērķauditoriju izvēlējās savus vecākus un radīja paši savu Ziemassvētku stāstu, iejūtoties Ziemassvētku vecīša lomā, rūķu, briežu un bērnu lomās. Daži skolēni dejoja iepriekš sagatavotu deju, tomēr filmiņas scenārijs radās filmēšanās laikā, skolēniem ģenerējot idejas un savstarpēji sadarbojoties. Skolēni paši varēja pārliecināties, cik svarīgs ir labs noskaņojums un attieksme vienam pret otru, spēja pielāgoties negaidītām situācijām, radošums un prasme sadarboties.