10.b klases ekskursija uz Cēsu novadu

2019.gada rudenī 10.b klase projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros brauca ekskursijā uz Cēsu novadu, lai apmeklētu dažus kultūrvēsturiskos objektus. Bija paredzēts Āraišu  ezerpils un ordeņa pilsdrupu apmeklējums. Vēlāk skolēni apmeklēja Livonijas ordeņa Cēsu pilsdrupas. Ekskursija sniedza jaunu un diezgan plašu informāciju par dažiem Latvijas vēstures periodiem, vizualizējot mācību procesā apgūto. Āraišu ezerpils kompleks sniedz ieskatu vairākos secīgos Latvijas senvēstures posmos. Cēsu pilī var gūt informāciju par Latviju Livonijas posmā.Abu objektu apmeklējumu finansējs projekts Skolas soma.

10. b klases skolēni.