Peldēšanas sacensības

2020.gada 23.janvārī, Salaspils baseinā, pirmo reizi skolu sportā tika organizētas starpnovadu skolu sporta sacensībās “Peldēšanā” 2010.-2011.g.dz zēniem un meitenēm.

Sacensībās dalību pieteica 82 dalībnieki - 41 meitene un 41 zēns no 8 vispārizglītojošām skolām: Ķekavas vidusskolas, Ikšķiles vidusskolas, Baložu vidusskolas, Olaines 1.un 2.vidusskolas, Gaismas tilts 97 un pašmāju Salaspils 1.un2.vidusskolas.

Meiteņu konkurencē 25m brīvajā stilā uzvaru izcīnīja Evelīna Pauriņa no Ikšķiles vsk. ar rezultātu 0:19,46, aiz sevis atstājot 2.vietā Ķekavas vsk. peldētāju Sindiju Vaišļu (0:19,87) un 3.vietas ieguvēju Patrīciju Paulu Zommeri no Ķekavas vsk. (0:20,40). Arī zēniem 25m brīvajā stilā uzvaru izcīnīja Ikšķiles vsk. peldētājs – Regnārs Zviedris ar rezultātu 0:20,19, pārspējot 2 Ķekavas vsk. peldētājus: Ričardu Mukānu (0:20,81), kurš izcīnīja 2.vietu un 3.vietas ieguvēju  Henriju Abakuku (0:20,90).

Stafetē, kurā 4x25m distanci veica 4 dalībnieki 2zēni un 2meitenes, uzvaru svinēja Ķekavas vsk. komanda (1:27,69), pārspējot Ikšķiles vsk. (1:28,35) un 3.vietas ieguvējus Salaspils 2.vsk. komandu.