“Sportland pirmie soļi basketbolā”

Ķekavas vidusskolas 1. d klase 30.01.2020. devās uz Jelgavas Sporta halli, kur norisinājās pirmo klašu skolēnu konkurss “Sportland pirmie soļi basketbolā”, ko organizē jau sesto gadu  Latvijas Basketbola savienība un Latvijas Jaunatnes basketbola līga, sadarbībā ar lielāko sporta preču veikalu tīklu Latvijā „Sportland”  . Pavisam tika rīkoti 8 pusfināla posmi, kur  no katra posma pirmo trīs vietu ieguvēji iegūst tiesības piedalīties lielajā finālā. Konkursa programmā bija iesildīšanās vingrinājumi un 10 stafetes ar basketbola elementiem. Šāda veida sacensības ir lielisks veids, kā skolēniem apgūt prasmi sadarboties, dalīties, apgūt empātijas prasmi un prasmi gaidīt.

1.d klase 22 komandu konkurencē izcīnīja godpilno 3. vietu. Esam lepni par paveikto! Līdz ar to, mēs tiekam tālāk uz finālu, kas norisināsies 14. februārī Salaspils Sporta namā.  Balvā ieguvām 4 basketbola bumbas skolai, bet katrs dalībnieks – suvenīrus no LBS un “Sportland”.