Teātra izrāde “Jūras detektīvs”

7. oktobrī Ķekavas vidusskolas 2. klases un 3.e, 3.d klases skolēniem bija iespēja, projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros, skatīties teātra izrādi “Jūras detektīvs”. Muzikāla izrāde bērniem ir par atbildīgu uzvedību vides saglabāšanā. Stāsts par to, kā jūtas jūras iemītnieki šobrīd, kad viņu jūras dzīvē ieplūst arvien vairāk dažādi kaitīgi atkritumi. Bērni kopā ar aktieriem mācās apgūt atkritumu šķirošanas mācību.

3.d klases skolēnu viedoklis.

- Man patika detektīvzivs. Es nezināju, ka silķe ir tik liela. (Marta)

- Man patika detektīvzivs un medūza. Abi bija tik jautri. No izrādes uzzināju, ka cilvēki piemēslo dabu pārāk daudz. (Kaspars)

- Man patika detektīvzivs ar skrituļslidām. Es uzzināju, ka mēs par daudz piemēslojam dabu. (Dominiks)

Skolēniem ļoti patika izrāde, kā arī tā lika aizdomāties par sabiedrības attieksmi pret dabu.

Skolotāja Mārīte Lielgalve