"Ķekavas Ķirbītis" novembra numurs

Lai arī citādi nekā ieraksts, atzīmējam Lāčplēša dienu un svinēsim Latvijas valsts dzimšanas dienu. Šajā laikā atceramies un domājam par cilvēkiem, kuru drosme, bezbailība un dzīvības bija pamats brīvai Latvijai, lai tajā būtu es un mana ģimene. Šodien savu valsti un tautu stiprinām ar darbiem, ko darām ik dienu, un ar attieksmi pret to, ko darām. Svinēsim svētkus šajā tumšajā laikā ar gaišām domām! Priecīgus svētkus ikvienā ģimenē!

Valsts svētku mēnesī esam saņēmuši skaistu dāvanu – Ķekavas vidusskolas jauno piebūvi. Plašās telpas ļauj mācību vidi iekārtot atbilstoši konkrētām vajadzībām – veidot mazākas vai lielākas grupas, strādāt individuāli. Skolēni iegūs arī divas iekārtotas atpūtas vietas katra stāva gaitenī. Ceru, ka drīz arī vecāko klašu skolēni varēs atgriezties skolā klātienē un pilnībā piepildīs jaunās telpas. Tajās plānots izvietot vidusskolas klases. Paldies visiem, kas piedalījās piebūves tapšanā.

Direktore Sandra Pugovka

Avīze