Tiešsaistes lekcijas “Veselīga uztura veicināšanas nodarbības skolas un pirmsskolas vecuma bērniem”

Ķekavas vidusskolas 1.-4.klases skolēniem  no 15.02.-10.03.2021. bija iespēja piedalīties tiešsaistes lekcijās projekta  “Veselības veicināšana un slimību profilakse Ķekavas novadā" ietvaros, “Veselīga uztura veicināšanas nodarbības skolas un pirmsskolas vecuma bērniem”.

Skolēni piedalījās divās nodarbībās, kurās tika iepazīstināti ar Veselīga uztura piramīdu, izrunāts par sabalansēta uztura nozīmi cilvēka ikdienā. Kā arī stāstīja par cukura un sāls pārmērīgas lietošanas negatīvo ietekmi. Pēc tam skolēni veidoja savu  Veselīga uztura šķīvi vai piramīdu, kas lieliski atspoguļoja skolēnu prasmi klausīties un uztvert stāstīto!