Konkurss "Enerģijas taupīšanas detektīvi"

Ķekavas novada pašvaldība aicina novada skolu skolēnus kopā ar klasesbiedriem piedalīties konkursā "Enerģijas taupīšanas detektīvi", kura ietvaros skolēni līdz 5. maijam var iesūtīt savas klases radošās idejas enerģijas taupīšanai.

No 2021. gada 22. aprīļa līdz 5. maijam Eiropas Klimata Iniciatīvas (EUKI) programmas projekta ietvaros Ķekavas novada pašvaldība izsludina radošo konkursu visiem Ķekavas novada skolu skolēniem ar nosaukumu “Enerģijas taupīšanas detektīvi”, kurā skolēni var pieteikties kopā ar saviem klases biedriem. Klases komandas, radoši izpaužoties, zīmējot, fotografējot vai filmējot, var izstāstīt, kā ikdienā var taupīt enerģiju.

Lai piedalītos konkursā:

• kopā ar klases biedriem izdomā, kā efektīvi ir iespējams taupīt enerģiju;
  • radoši izpaužoties, parādiet, pastāstiet, nofilmējiet vai uzzīmējiet savu ideju;
  • līdz 5.maijam klases audzinātājai šis darbs elektroniski jānosūta uz e-pastu energija@kekava.lv, aprakstā norādot  pārstāvēto skolu, klasi un skolēnu skaitu klasē.

Saite uz Konkursa nolikumu.

Iesniegtie darbi tiks vērtēti divās vecuma grupās, 1. – 4. klase un 5. – 12. klase, izvēloties vienu klasi katrā vecuma grupā, kas balvā saņems standarta izmēra picu katram klases skolēnam un klases audzinātājai. Papildus punktus konkursā varēs iegūt tās klases, kas sava projekta ievaros būs iesaistījušas arī apkārtējos cilvēkus – savu ģimeni, kaimiņus vai citus novada iedzīvotājus.