Noslēdzies skolēnu konkurss "Enerģijas taupīšanas detektīvi"

No 2021. gada 22. aprīļa līdz 5. maijam Eiropas Klimata Iniciatīvas (EUKI) programmas projekta ietvaros Ķekavas novada pašvaldība izsludināja radošo konkursu visiem Ķekavas novada skolēniem ar nosaukumu “Enerģijas taupīšanas detektīvi”, kurā skolēni varēja pieteikties kopā ar saviem klases biedriem. Konkursā piedalījās vairākas klases no Baložu vidusskolas un Ķekavas vidusskolas. Komandas, radoši izpaužoties, zīmējot, fotografējot un filmējot, attēloja to, kā ikdienā var taupīt enerģiju.

Iesniegtie darbi tika vērtēti divās vecuma grupās, 1. – 4. klase un 5. – 12. klase, izvēloties vienu klasi katrā vecuma grupā, kas balvā saņems standarta izmēra picu katram klases skolēnam un klases audzinātājai. Pirmajā vecuma grupā uzvarētāji ir Ķekavas vidusskolas 2.D klase, kuri savā projektā piedalījās gan paši, gan iesaistīja savas ģimenes, radot interesantu, radošu video materiālu par enerģijas taupīšanu. Savukārt otrajā vecuma grupā konkursa uzvarētāji ir Baložu vidusskolas 11.A klase, kuri ļoti rūpīgi bija izpētījuši dažādus enerģijas patēriņa aspektus un piedāvājuši risinājumus tā samazināšanai. Savukārt nelielas veicināšanas balvas par radošu izpildījumu saņems Ķekavas vidusskolas 3.B klase un Baložu vidusskolas 3.C klase. Ar balvu ieguvējiem sazināsies pašvaldības pārstāvji, lai informētu par balvu saņemšanu.

Paldies visiem par dalību konkursā!