Zinību diena 1.septembris Ķekavas vidusskolā

* Ierodas skolēni ar sadarbspējīgu (derīgu) vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, vai negatīvu Covid-19 testa rezultātu. (MK noteikumi Nr.360)

Ķekavas vidusskolas sākumskolas klašu ēkā Nākotnes ielā 1a, Ķekavā

1.klases – 9.00 līnija skolas pagalmā. Skolēni pulcējas 8.55 norādītajās vietās. Ieeja pa galvenajiem vārtiem.

2.klases – 9.40 pulcējas pie sporta kompleksa ieejas norādītajās vietās.

3.klases – 10.00 dodas uz savām klasēm, kur sagaidīs klases audzinātāja. Ieeja caur sporta kompleksu vai pagalmu, kur atrodas velosipēdu novietne.

4.klases – 9.15 dodas uz savām klasēm, kur sagaidīs klases audzinātāja. Ieeja caur sporta kompleksu vai pagalmu, kur atrodas velosipēdu novietne.

Ķekavas vidusskolas ēkā Gaismas ielā 9, Ķekavā

5.klases – 10.00 līnija skolas iekšpagalmā; audzināšanas stunda skolā.

6.,7.klases – 9.00 skolas priekšā norādītajā vietā tiekas ar klases audzinātāju un dodas uz audzināšanas stundu skolā.

8.,9.klases – 9.30 skolas priekšā norādītajā vietā tiekas ar klases audzinātāju un dodas uz audzināšanas stundu skolā.

10.,12.klases – 11.00 līnija skolas iekšpagalmā; audzināšanas stunda skolā.

11.klases – 10.30 skolas priekšā norādītajā vietā tiekas ar klases audzinātāju un dodas uz audzināšanas stundu skolā.