Koncertlekcija “Mūsu stāsts par Rīgu"

16. septembrī Ķekavas vidusskolas 1.- 4.klašu skolēniem bija iespēja projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros noklausīties koncertlekciju “MŪSU STĀSTS PAR RĪGU”. Koncertlekcijas laikā Jānis Ķirsis kopā ar dziedātāju, mūziķi Rūtu Dūdumu-Ķirsi skolēniem deva lielisku iespēju doties ceļojumā pa Rīgu cauri dažādiem laikmetiem.

Programmā iekļauta mūzika, kas tiešā veidā atspoguļo vēstures un mūsdienu notikumus Rīgā: gregoriskie dziedājumi, Riharda Vāgnera mūzikas piemēri, vācu, zviedru tautas melodijas,  latviešu tautasdziesmas "Rīga dimd", "Rīga, mana baltā Rīga", "Pūt, vējiņi", latviešu komponistu darbi – Mārtiņa Brauna "Saule, Pērkons, Daugava", "Es zinu, Tu esi", "Tavs karogs", kā arī citas iemīļotas  Imanta Kalniņa, Renāra Kaupera, Jāņa Lūsēna u.c. komponistu dziesmas.