Sporta diena sākumskolā

23.septembra rīts ausa miglains un auksts, ar pirmajām rudens salnām, bet sākumskolas pagalms un ceļš uz stadionu ik pa laikam pildījās ar aktīviem skrējējiem, lēcējiem un visādi citādi rosīgiem skolēniem, kas devās piedalīties stafetēs. Mūsu atraktīvās sporta skolotājas Aiga Liepkalne, Gita Orste un Kristīne Degina bija izdomājušas vēl neredzētas stafetes, savukārt allaž smaidošā ritmikas skolotāja Ivetta Tamane visus sportotājus sagaidīja un iesaistīja dejās. Vai esat mēģinājuši skriet stafeti ar nevārītu olu karotē un baltu pavāra halātu mugurā? Pamēģiniet, ja līdzās ir labi palīgi, tas izdosies nevainojami (tiesa, bija arī klases, kam ola saplīsa...)! Arī tad, ja stafetei jāziedo viens no saviem sporta apaviem un pēc tam no maisa jāizzvejo jebkurš, lai tikai tiktu ātri atpakaļ, tas izrādās nieks, jo skrējiena solis visiem bija dikti nasks. Un stafete, kur pa pāriem ar nūju palīdzību jānes bumba, bija īsts sadarbības prasmes treniņš – uzvarēja apdomīgākie! Diena bija patiesi izdevusies, visi dalībnieki, skolotājas ieskaitot, guvuši pozitīvas emocijas, un labprāt gaidīsim citas sporta aktivitātes!

Skolotāja Daina Plūme.