Eiropas Savienības programmēšanas nedēļa #CodeWeek2021

Eiropas Savienības programmēšanas nedēļa Code Week norisinās no šī gada 6. līdz 21. oktobrim. ES programmēšanas nedēļa ir iedzīvotāju iniciatīva, kuras mērķis ir iepazīstināt ikvienu ar programmēšanu un digitālo pratību interesantā un saistošā veidā.

Galvenie pasākumi lielākoties ir mācību stundas, kurās skolēni iepazīst, apgūst vai nostiprina programmēšanas prasmes, kas palīdz ikvienam saprast strauji mainīgo pasauli un paplašināt izpratni par to, kā darbojas tehnoloģijas.

Ķekavas vidusskolas 6.d klases skolēni 14.oktobrī piedalījās tiešsaistes programmēšanas stundā “Animē vārdu”. Stundā valdīja prieks, azarts un radoša pieeja. Savukārt skolotājiem ir iespēja piedalīties dažādos vebināros, kuros iespējams apgūt jaunas zināšanas, kā arī lai sniegtu ieskatu jaunākajās tehnoloģijās, atskatītos uz paveikto datorikā un izglītībā kopumā.

Tiekamies citos Programmēšanas nedēļas pasākumos!