Latvijas Skolu orientēšanās kauss 2023

Latvijas Skolu orientēšanās kauss 2023 norisinājās 27. aprīlī  Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē, un pulcēja vairāk kā 600 dalībniekus no 80 dažādām Latvijas izglītības iestādēm, lai pārstāvētu savu skolu lielajos orientēšanās svētkos.

Ķekavas vidusskola tika pārstāvēta piecu dalībnieku sastāvā. Orientēšanās sacensībās startēja Anete Zilberte, Marta Saleniece, Agnese Tīģere, Karlīna Gorbunova un Daiens Uļjanovs. Kopvērtējumā izdevās izcīnīt 1556 punktus un ierindoties 41.vietā skolu kopvērtējumā.

Visas dienas garumā dalībniekiem bija iespēja piedalīties dažādās spēlēs, aktivitātēs, iepazīt plašu militārās tehnikas klāstu, iepazīsties ar iespējām dienēt un pieteikties Zemessardzē, kā arī izzināt Latvijas dabu un nobaudīt gardus ēdienus un dzērienus. Skolēni patiešām bija pozitīvi, enerģijas pilni un priecīgi pavadīt dienu kopā, saliedēties un aktīvi atpūsties svaigā gaisā.

Paldies jauniešiem un sporta skolotājai Martai Šabovičai par dalību orientēšanās sacensībās!