Mūsdienu deju grupas svin svētkus

27.aprīlī mūsdienu deju grupas atzīmēja ne vien Starptautisko dejas dienu, bet arī savu desmito dzimšanas dienu.

2013.gada februārī paziņojumam par mūsdienu deju grupas „Versija” dibināšanu atsaucās piecas meitenes, bet jau septembrī šim sastāvam pievienojās krietns „Mazās versijas” dejotāju pulciņš. Nedaudz vēlāk, 2017.gadā, uzsākot gatavošanos XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, izveidojās arī „Mini versija”.

Paldies visiem dejotājiem – gan esošajiem, gan bijušajiem! Šajos 10 gados esam piedalījušies neskaitāmos pasākumos, konkursos, festivālos un pat divos Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

Paldies mūsu vecākiem par atbalstu un Ķekavas vidusskolai par māju sajūtu!

Paldies deju skolotājai Ivettai Tamanei par ieguldīto darbu un izdomu un dejotājiem par skaistajiem deju soļiem!

Sveicam skaistajā jubilejā!