Meistarklase BeatBox

2023.gada 26.aprīlī Ķekavas vidusskolas absolvents Mārtiņš Šterns vadīja aizraujošu meistarklasi.

Šī gada 26.aprīlī 10.klases Kultūras- mūzikas grupu apciemot un novadīt meistarklasi bija ieradies Ķekavas vidusskolas absolvents Mārtiņš Šterns, kurš jauniešiem stāstīja un demonstrēja mūzikas formu - BeatBox (Bītbokss), kurā tiek izmantots vokāls, lai pilnībā vai daļēji aizstātu mūzikas instrumentus un radītu dažādas skaņas un ritmu. To mēdz uzskatīt par piekto hiphopa elementu.

Mums bija iespēja gan dzirdēt Mārtiņa uzstāšanos, gan arī pašiem izmēģināt dažādas Beatbox pamatelementus. Uzzinājām interesantus faktus par šīs mūzikas stila vēsturi, kā arī, Mārtiņš mums visiem bija piemērs, kā ar neatlaidību un smagu darbu, sākot no nulles, var kļūt par labāko Beatboxeri Latvijā. Viņš ir piedalījies konkursos ārzemēs, kā arī šo hobiju attīstījis līdz pamatprofesijas līmenim. Paldies skolotājai Dacei Bulai par iespēju iegūt tik neaizmirstamu pieredzi!

Raksta autore: Anete Sula 10.kl.