Latvijas skolas soma aktivitātes Ķekavas vidusskolas skolēniem septembrī

Septembra mēnesī 5. klases devās mācību ekskursijās, kuras notika kultūrizglītības programmas Latvijas skolas soma ietvaros.

Mācību ekskursiju ietvaros ikvienam skolēniem bija iespēja veicināt piederības sajūtu savam klases kolektīvam un bagātināt savu pieredzi apmeklējot kultūras iestādes.

5.a un 5.f klase viesojās Raiņa un Aspazijas mājā, kur apmeklēja nodarbību “Jaunie pētnieki” un Ziedoņa klasē piedalījās izlaušanās spēlē “Blēņas un pasakas”.

6.c un 6.f klase devās uz Rīgas motormuzeju, kura piedalījās muzejpedagoģiskajā nodarbībā par vēja enerģiju.

8.c klase apmeklēja Daugavpils Marka Rotko mākslas centru un 9.b klase piedalījās kultūrizglītības nodarbībā “Klases stunda Ziedoņa muzejā”.

Arī oktobra mēnesī skolēni turpina apmeklēt izglītojošas kultūras aktivitātes, lai bagātinātu savu pieredzi!

L.Niedola