“Esi vesels – rūpējies par sevi!”

No 22.01.-26.01.2024. Ķekavas vidusskolas sākumskolas ēkā norisinājās veselības nedēļa ar saukli “Esi vesels – rūpējies par sevi!”.

Šajā nedēļā  1.-4.klases skolēni piedalījās dažādās aktivitātēs:

• Pirmdienu 1.-2.klases uzsāka ar rīta vingrošanu, kuru palīdzēja īstenot skolotāja Ivetta un 2.a klase.
  • Otrdien mūsu skolā norisinājās  “Tautas bumbas” sacensības 4.-5.klašu komandām – Ķekavas  novada vispārizglītojošo skolu mērogā. Varam būt lepni, jo mūsu skolas komandas tiek tālāk uz nākošo līmeni.
  • Ceturtdienas rītu  3.-4.klases uzsāka ar rīta vingrošanu, kuru palīdzēja īstenot skolotāja Ivetta un 2.a klase.
  • Piektdien skolēniem bija iespēja izdancoties “Disenītē”, kurai mūziku bija izvēlējušās 3.-4.klases skolēni.

Ikvienā  klases stundā runāja par veselīga dzīves veida nozīmīgumu cilvēka dzīvē.

Mārīte Lielgalve