Tulkošanas konkurss "Juvenes Translatores"

2023. gada 23. novembrī notika ikgadējais tulkošanas konkurss  “Juvenes Translatores”, ko jau kopš 2007. gada organizē Eiropas Komisijas Tulkošanas ģenerāldirektorāts. No visām reģistrētajām skolām tajā piedalās Eiropas Savienības valstu skolas, kuras izlozes kārtībā saņēma EK tulkošanas direktorāta ielūgumu. Latviju šajā konkursā šogad pārstāv 8 vidusskolu skolēni, tostarp četras Ķekavas vidusskolas 11.kl. skolnieces: Anna Panjuti, Anna Ramiņa-Oliveira, Evelīna Puga un Skride Luīze Lote (piektais dalībnieks nepiedalās veselības apstākļu dēļ).

Tulkošanas ģenerāldirektorāts izvērtēs visus tulkojumus un izvēlēsies vienu uzvarētāju no katras ES valsts. Uzvarētājus aicinās uz apbalvošanas ceremoniju Briselē 2024. gada pavasarī.

Priecājamies par skolēnu atsaucību dalībai konkursā un vēlam veiksmi!

Ieva Vaivode